Serdeczne podziękowania, dla poniższych, za wsparcie i podnoszenie gdy cieżko było wstać. Dziekuję, jesteście wspaniali:)

Jedna z najciekawszych twórczyń światowej sceny olschool painting , ceniona za wszechstronność i nie banalne podejscie do sztuki. W ostatnim czasie skupia się na malarstwie nurtu Custom Culture. Prace jej autorstwa można zobaczyć właściwie na każdym podłożu ,elemencie garderoby lub wyposażeniu wnętrz. Na szczególną uwagę zasługują zdobione przez nią buty , a także malowane blachy i płótna. Jest ponadto miłośniczką motroryzacji, która bez pardonowo wpisuje się w jej sztukę. Ponadto tworzy psychodeliczne króliki. 1000 pomysłów na minutę , a co jeden to lepszy,  zresztą zobaczcie sami:)

Facebook: @amfiriadf

Instagram: @amfiria

Połączenie pasji lakierniczej i renowacji starych motocykli sprawiło, że jedną z hobbystycznych działalności po godzinach sa wysokiej jakości elementy sztuki użytkowej w postaci lamp. Każda lampa jest misternie robiona od podstaw ze starych części motocyklowych, które są odnawiane i zyskują nowe, piękne życie:)

Facebook: @AerografMotocykleLampy

Instagram: @po_godzinach_maluje

 

Pełne spektrum lakiernictwa auto-moto, efekty FX, candy i wszystko co chciałbyś mieć na swoim pojeździe.

Facebook: @Custom Color Studio Poland

Instagram: @Custo Color Studio Poland